Zobrazit připravované akce

Prosinec 2023

V sobotu 25. listopadu se jednatel Petr Dittrich se starostem okresku č.2 Jiříkovice Janem Vašulínem zúčastnili shromáždění představitelů sborů okresu Brno - venkov ve Veverské Bítýšce. Co je nového a co se chystá, o tom budu informovat členy až na valné hromadě.

26. listopadu se děvčata ze starších žáků spolu s Josefem Lengálem vydali do Želetic, aby místním dětem předvedli, o čem jsou mladí hasiči a co se naučí a tím pomohli místnímu sboru s náborem a rozjetím kroužku mladých hasičů

9. prosince se mládež zúčastnila Mikulášských závodů v Těšanech. A dopadly následovně:

Z 34 družstev mladších:

Ema a Honza 11. místo

Stella a David Š. 12. místo

Áďa a David L. 21. místo

Z 25 družstev starších:

Sára a Áďa M. 11. místo

Peťa T. a Emma Š. 5. místo

Peťa K a Ema D. 14. místo

Na závěr bych chtěl členy sboru pozvat na Valnou hromadu (dříve nazývána výroční valná hromada), která se bude konat 5.1.2024 (pozvánky obdrží do schránky) a Vám spoluobčanům a všem sponzorům poděkovat za přízeň v letošním roce.  Také Vás zvu na Hasičský ples, který se bude konat 3. února a ty nejmladší na dětský maškarní ples 18. února.

Přeji Vám klidné svátky vánoční a pevné zdraví do nového roku.

starosta SDH Jan Lengál